.

.

PULUZ 360 степени панорамски преглед е прикажан и Пука Носителот Мулти-функционални Мулти-агол Инстант Стојат Планината Адаптер за GoPro HERO6 /5 /4 /3+ /3

PULUZ 360 степени панорамски преглед е прикажан и Пука Носителот Мулти-функционални Мулти-агол Инстант Стојат Планината Адаптер

DEN 288.00
DEN 342.24
-16 %
Количина на стоки

Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Овие трошоци не се вклучени во производот цена и превозот цена. 18 корисна агли и plug & play брзо распоредување се направи тоа Мора да се Има Go Pro додаток. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Доаѓа со кубни Node Anchor за 360 степени панорамски преглед е прикажан и снимање. На plug and play природата обезбедува незаменлива имплементирање на брзина. Камерата и црвениот tripod не,т вклучуваат , ако ви треба црвена боја tripod , може да ви помогне . Флексибилен база на планината може да се монтира на tripods, или дури и МИЛЕНИЧИЊА пијалаци шише наместо тоа, да се постави ненаметлива поддршка.
Општи Компатибилен со Gopro : HERO5 Црна, HERO3+, HERO4, HERO3 Материјал Пластични Големина 7. Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите. Ние имаме сопствено производство линии. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Тоа може бесплатно да застане на било каква рамна површина, како чекори, прозорецот, плакар и врвот, го прави целиот свет вашата tripod. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од времето за испорака или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. PULUZ се фокусира на дизајн, производство, маркетинг, и испорака на камерата додатоци, како што се камерата кафез, рачни стабилизатор, батерија зафат, tripod, фото студио додатоци и така натаму. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, бесплатен превозот, може да биде само следи во Кина, но нема детали за следење на податоци во вашата земја.
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).2 cm Тежина 24g Пакет Вклучува Пакет Содржина 1 x Стојат
1 x Nodeanchor
1. Ви благодариме!
Животот лежи во движењата. PULUZ е сигурен и доверлив бренд. Ние секогаш нудиме висок квалитет на производот на конкурентна цена и да се обезбеди добар сервис за вас. Панорама 360 снимање и ЛЕГО приложување направи вашиот Go Pro повеќе разноврсна камера. Сите позиционирање поставување може да се реши во две секунди. Ние ќе ви одговори во рок од еден работен ден. Силна техничка поддршка и добар квалитет на производите се гарантира. Ултра-тенок, телото го прави пренослив и овозможува користење во тесни простори. Ние брод на Ali Express' адресата само. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да имате среќен шопинг искуство тука. Ако сакате регистрирани превозот метод, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Aliexpress Стандард Превозот кој чини околу $2. Ова е мулти-функција инстант застане за Go Pro камера во своите станови. Не месинг со завртки и позиционирање оружје. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express сметка се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Обично ќе брод нарачката во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдено од страна на Ali Express. Игра вашата зона.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
PULUZ
Тип:
Табела Tripod
Употреба:
Дигитална Камера
Број На Модел На:
PU310
Тежина (g):
24
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ