.

.

Бесплатен превозот 10PCS кристал кристал копчето brooch разубавувањето рамен грб BTN-5723

Бесплатен превозот 10PCS кристал кристал копчето brooch разубавувањето рамен грб BTN-5723

DEN 307.00
DEN 388.80
-21 %
Количина на стоки


Големина : Како слик
Материјал : Цинк Легура
Позлата : КАКО на сликата
Боја : Како на сликата
Месо тело : не
MOQ : 10 PCS
Пакување : 2 ПАРЧИЊА/opp вреќа
Прилагодено : Yes(боја,големина,стил итн.)
Купување барање
За позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот
За големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!
Обработка на време
2-7 работни дена врз основа на акции
Превозот време
DHL/ Федекс/UPS-от : околу 3-7 дена
EMS : околу 10-30 дена
Epacket : околу 7-30 дена
Кина Пост : околу 30-60 дена
Ако купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,а потоа ние ќе ви помогнат да брод од експрес(DHL/Федекс/UPS/EMS)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборови
Враќање
Реконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално. Купувачот мора да ги плати за да брод од нивниот пакет назад до продавачот.


боја:
Изберете сакав бои, Сребро, Злато, ИЗМЕШАЈТЕ 2 бои
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
BlingSupply
Метал Тип:
Цинк Легура
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Монистра
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
BTN-5723
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
боја:
colorized
Големина:
As pic
R

Тие исто така купуваат со овој производ