.

.

S-3XL 2018 машка зимска облека faux фокс крзно outerwear медиум-долго крзно ровот тренд overcoat топло мода машки крзнено палто костим

S-3XL 2018 машка зимска облека faux фокс крзно outerwear медиум-долго крзно ровот тренд overcoat топло мода машки крзнено палто

DEN 3631.00
DEN 4272.00
-15 %
Количина на стоки


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
021
Обвивка Материјал:
Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Faux Крзно
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Тип:
Лабава
Декорација:
Крзно
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
BADUN QISHI
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Стил:
Моден неврзан
Ткаенина Категорија:
Крзно
Повод:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ