.

.

Секогаш Ми Бакнеж Добра Ноќ Цитат Црвено Срце Дневна Соба И Спалната Соба Се Отстранува Винил Уметност Ѕид Налепница Почетниот Прозорец Deraction B077

Секогаш Ми Бакнеж Добра Ноќ Цитат Црвено Срце Дневна Соба И Спалната Соба Се Отстранува Винил Уметност Ѕид Налепница Почетниот

DEN 287.00
DEN 382.56
-25 %
Количина на стоки

материјал : еколошки Винил големина : 31cm X 59cm 42cm X 80см 57cm X 108cm
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја

боја:
Црна, Прилагодено Боја
Големина:
31X59cm, 57X108cm, 42X80cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
HUAIDE
Број На Модел На:
B077
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
R

Тие исто така купуваат со овој производ