.

.

Кина квалитет cnc лим виткање машина цена

Кина квалитет cnc лим виткање машина цена

DEN 384000.00
Количина на стоки


сертификација:
CE
Број На Модел На:
WC67K
Автоматизација:
автоматски
моќност:
Хидраулични
суровини:
Sheet / Plate Тркалање
Машина тип:
Притиснете На Кочница
Бренд Име:
HARSLE
Материјал / Метал Обработени:
Нерѓосувачки Челик
Дополнителни Услуги:
Крајот Формирање
R

Тие исто така купуваат со овој производ