.

.

925 Sterling Silver Маорски Тотем Колекција Одговара Европски Бренд Шарм Сребро 925 Оригинални Хривнија DIY Жените Накит Одлуки -40

925 Sterling Silver Маорски Тотем Колекција Одговара Европски Бренд Шарм Сребро 925 Оригинални Хривнија DIY Жените Накит Одлуки

DEN 604.00
DEN 863.04
-30 %
Количина на стоки


Реден број : Стил : Европската Бренд GW Стил Материјал : Вистински 925 sterling silver Печат : S925 Дупка Големина : 4.3 mm Одговара Бренд Нараквици Производ Големина : 10.7*4.3 mm Сертификат : SGS Тежина : 0.6 g
Answer : ___________________________ Note : 100% Сребро 925,ако најде дека не е на 925 Сребрен откако ќе се примени и тест,ние ќе рефундирање на дека двојно пари.
CUSTOMER REVIEWS & ПОКАЖУВА
1.Секоја цел не minmium бесплатен превозот од Aliexpress Стандард Превозот as default.
2. бесплатни e Packet 5-20 дена ја испорача(износ над $100)
3.бесплатни Шведска пост или Холандија пост 10-40 дена ја испорача(износ над $100)
4.бесплатни Кина пост 20-60 дена избави.
5.Голема цел контактирајте со нас да уживате во слободен брза испорака се допаѓа;
6.За да се избегне обичај проблем ние ќе се прогласи како Подарок со ниска вредност.
1. Ве молиме не го носат кога перење, туширање, капење, спиење, и потење.
2. Го стави во торба или кутија кога не се носи.
3. Да се чува далеку од било течност, хемикалии и козметика.
4. Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.
5. Тоа може да се гребење или лабава камен при триење со други накит.
6. Мали парчиња, треба да се чуваат подалеку од деца.
1. Сите производи во нашата продавница 100% загарантирано со висок квалитет.
2. Ако лажни,ние ќе наплата тебе и нема да се бара предмети назад.
3. Погрешно предмети, исчезнати предмети, ве молиме да обезбеди јасни слики контактирајте со нас во рок од 3 дена ,ние ќе го замени или да организира наплата за вас.
4. Промена на дизајн или да се врати ставки затоа што на купувачот причина, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена, Купувачот треба плати се врати превозот трошок и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
5. Квалитетот проблем, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена и да се обезбеди јасни фотографии. Да надмине 7 дена или одбие да обезбеди фотографии, ние не ќе ја преземе одговорноста.
6. Пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе се направат напори да се реши проблемот. Ви благодарам многу за вашата соработка!

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GW
Објектот Тежина:
0.63g
Број На Модел На:
DY1369
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
925 Sterling silver
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
Пакет:
1 компјутер/пластична кеса
Материјал:
вистински 925 sterling silver
објектот стил:
Европската Бренд Шарм
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
испорака:
Бесплатен Превозот преку AliExpress Стандард за Испорака
Земја на потекло:
кина,гуангжу
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Годишнината ден подарок
Применливи Толпата:
Жени, Љубовници, Деца, Сестра, Сопруга, Девојка
R

Тие исто така купуваат со овој производ