.

.

Ахмед Бохемски Смола Лист Лист Форма Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Bijoux Макси Изјава Ѓердани Колиер Femme

Ахмед Бохемски Смола Лист Лист Форма Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Bijoux Макси Изјава Ѓердани Колиер Femme

DEN 182.00
DEN 228.00
-20 %
Количина на стоки


Бренд Име:
ahmed
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
НП-46
Обликотшема:
Растенијата
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
боја:
слика
Материјал:
Памук
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Пакет:
Opp Кеси
Акции:
Во акции на објектот
Стил:
Тренди Романтична Бохемија
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Pendant
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX..
R

Тие исто така купуваат со овој производ