.

.

Бебе Играчки 0-12 Месеци Бебето Крпа Книга Brinquedos Став Bebe Цртан Филм Едукативни Играчки За Бебе Bebek Oyuncak

Бебе Играчки 0-12 Месеци Бебето Крпа Книга Brinquedos Став Bebe Цртан Филм Едукативни Играчки За Бебе Bebek Oyuncak

DEN 217.00
DEN 228.96
-5 %
Количина на стоки


Пол:
Унисекс
Големина:
37.4*5.5
Карактеристики:
Мека,Полнети
Пакет:
Ги одделува
Обликот:
Цртан филм
Предупредување:
бебе играчки
Бренд Име:
JACKY БЕБЕ
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,0-12 Месеци
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
играчки за бебе
Димензии:
95cm*14cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ