.

.

VOHIO Висок Квалитет Ceinture Femme Strass Кожен Појас Злато Тока им Помогнам на Фармерки Женски Ретро Деко Широк Појас за Мажи и Жени

VOHIO Висок Квалитет Ceinture Femme Strass Кожен Појас Злато Тока им Помогнам на Фармерки Женски Ретро Деко Широк Појас за Мажи

DEN 808.00
DEN 950.40
-15 %
Количина на стоки


VOHIO 100% Вистински кожни каиши за жените појас луксузни гроздобер женски рака pin тока mens ремени дизајнер висок квалитет, класични мода
Детали За Производот :
Материјал : вистинска кожа Тока материјал : метал Рака тока : pin тока Ширина : 3.2 cm Боја : како на сликата Стил : случајни Погоден : жените answer : ___________________________ Note : кога ќе го поставите цел ,pls се направи една забелешка големина ,во спротивно јас ќе го испратам случаен големина за да ви се Загрее совети : Како снимањето светлина, агол и боја прикажува, објекти и
фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.

Појас Должина:
105cm, 110cm, 115cm
Бренд Име:
VOHIO
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
Cowskin,Сплит Кожа
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Ширина:
4.5 cm
Тока Должина:
5.5 cm
Појас Ширина:
3.2 cm
Број На Модел На:
HY
Тип На Објект:
Појаси
Главен Материјал:
Две ply cowhide
Материјал техника:
досадна полски
Со телото елемент:
светлината чистење
Појас тока стил:
pin тока
Тока Материјал:
Легура
елемент:
геометриска шема
Стил:
Џокер
боја:
Браун камила сина, бела, црвено црно кафе
Големина:
105cm 110cm 115cm
Примена предмет:
Младите middleaged
R

Тие исто така купуваат со овој производ