.

.

1 BSPT Машки x 1.5 Три Менгеме Сет од Нерѓосувачки Челик SUS304 Собранието Санитарни Вклучите Три-Детелина Дома Пијалак

1 BSPT Машки x 1.5 Три Менгеме Сет од Нерѓосувачки Челик SUS304 Собранието Санитарни Вклучите Три-Детелина Дома Пијалак

DEN 282.72
Количина на стоки


Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
черупка
R

Тие исто така купуваат со овој производ