.

.

Бесплатен превозот еден cupcake кутии со прозорец со рачка macaron кутија мус торта кутија 4 бои

Бесплатен превозот еден cupcake кутии со прозорец со рачка macaron кутија мус торта кутија 4 бои

DEN 8160.00
Количина на стоки


торта кутија само
ГОЛЕМИНА : 9.5*9.5*11cm
ние ќе испрати боја случаен избор

Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
S12080
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
R

Тие исто така купуваат со овој производ