.

.

Нерѓосувачки Челик Круг Pendant Engrave Име Тел ID Ознака Ѓердан за Дете Жени Мажи Pendant Ѓердан Слободни Гравирање

Нерѓосувачки Челик Круг Pendant Engrave Име Тел ID Ознака Ѓердан за Дете Жени Мажи Pendant Ѓердан Слободни Гравирање

DEN 256.80
Количина на стоки

Нерѓосувачки Челик Круг Pendant Engrave Име Тел ID Ознака Ѓердан за Дете Жени Мажи Pendant Ѓердан Слободни Гравирање Можеме Да Lazer Engrave Зборови На Овој Дизајн Ѓердан ве Молиме Љубезно ве молиме Оставете Порака За Вашите Зборови, Така што можеме да engrave за вас Тоа е прекрасен Подарок За Божиќ Ден!

Метална боја:
Злато, Сребро.
Должина:
48cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
APL
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
APL0125
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
20mm*20mm
Функција:
накит
Точка име :
Обичај Име ID Ознака Ѓердан
Објектот функција:
Engrave Вашата Порака&Име На&Денот
Како Да Се Цел:
Изберете го вашиот фонт Оставете ја вашата порака
Продажбата тип:
Dropshipping,Продажба На Мало,Трговија На Големо
R

Тие исто така купуваат со овој производ