.

.

923-2p Брзо Терминал Притиснете Терминал Одвои Вметнете Врска Терминал LED Connection Терминал жица за поврзување

923-2p Брзо Терминал Притиснете Терминал Одвои Вметнете Врска Терминал LED Connection Терминал жица за поврзување

DEN 133.00
DEN 144.96
-8 %
Количина на стоки


Број На Модел На:
923-2P
Бренд Име:
VSELE
Видови:
Терминал (терминал)
Работна Фреквенција:
ниска фреквенција
Опсег на примена:
кабел
Линија Должина:
10
Производство Технологија:
производство на пластични статии со инјекција во калапи
Обработка на прилагодување:
no
Карактеристично:
Отпорност кон пожар / пламен retardant
Контакт материјал:
Бакар Делови
изолатор материјал:
PA66
Минимален број пакување:
1
R

Тие исто така купуваат со овој производ