.

.

17KM Ретро Цвет Бесконечна Зглоб Прстени За Жените Гроздобер Геометриски Модел Кристал Прстени Поставите Партија Бохемски Накит 13 КОМПЈУТЕРИ/Set

17KM Ретро Цвет Бесконечна Зглоб Прстени За Жените Гроздобер Геометриски Модел Кристал Прстени Поставите Партија Бохемски Накит

DEN 96.00
DEN 136.32
-30 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Прстен RJCS485
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
17KM
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
Никој
Функција:
Срцето Голем Камен Midi Прстен Во Собата За Жени
Површината Ширина:
Големина се појави во слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Обликотшема:
Цвет Прстени Сет
Стил:
Класичен и Романтичен
Пол:
Децата, Унисекс, Жените
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
фабрика:
Yes
боја:
Античкиот S Боја Прстен
Подароци За:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовник
дизајн:
Срцето Прстени Круна Прстен Цвет Прстени
Прстени Сет:
Бохемски Прстен Поставите Мода Прстени Поставите Жените Прстен Геометриски
R

Тие исто така купуваат со овој производ