.

.

Ostar F333 Молчи Движење Пластични кварц часовникот механизам со 9012# црна кратки раце Часовник-Додаток Кварц DIY Часовник колекции

Ostar F333 Молчи Движење Пластични кварц часовникот механизам со 9012 црна кратки раце Часовник-Додаток Кварц DIY Часовник колекции

DEN 239.52
Количина на стоки


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Овој Ритам Движење поддршка 1. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Исто така можете да го користите да го смените вашиот orriginal лош саат движење,ова ќе заштедите многу пари затоа што не треба да се repalce целиот часовник Метал Алуминиум Материјал со бакар ракав Час и минута раце површината имаат заштитна транспарентен филм, да го отстраните пред да го инсталирате раце Инструкции за инсталација
Ова под тековната опрема одговара 1.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .Бренд : Ostar Број на Модел : F333 Име : Кварц часовник движења
Големина : Случај 56*56mm,Вкупната должина на оска 11mm, Завртка оска должина од 5мм Движење случај материјал : Пластични Делови во рамките на движењето материјал : Бакар жица и Пластични Часовник на рака Материјал : Алуминиум Dial Фиксација : Центар Завртка Втора рака движење : Издржам Точност во Рамките ±30seconds отстапување секој месец (во нормална температура) Батерија : еден 1. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.5 V Јаглерод-цинк батерии само, ако купувачи да користите други високо наполнетата батерија која може да го оштети внатрешниот дел на Движење,ние не може да понуди замена и одржување
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Движење Нето Тежина : 23g Место на Потекло : Guang Dong Кина (Копно) Пакување : Едноставно и Безбедно пакување Делови : Орев и Часовникот раце Карактеристики : Mute се Користи за : Prepair оригиналниот часовник,часовник DIY
Производ Фото Ова движење може да се користи кога DIY Часовник,тоа е часовник-додаток. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.5 V Јаглерод-цинк батерии само,не се вклучени.

Бренд Име:
yurudder
Број На Модел На:
F333
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ