.

.

AC 110V/AC напон 220V 15 Минути Механички Тајмер се Префрлите од 24 Часа Програмабилни Din Железнички L15

AC 110V/AC напон 220V 15 Минути Механички Тајмер се Префрлите од 24 Часа Програмабилни Din Железнички L15

DEN 468.00
DEN 503.52
-7 %
Количина на стоки


Описи
Времето на префрлување контроли било електрична инсталација со помош на дневни програми
Примена :
SUL180a може да се широко се користат во неонски светла, бојлери, улични светилки, скалите светла, aquaculture, градина наводнување, мотори, рекламирање кутии, канцеларија автоматизација и други цивилни или индустриски електрична енергија треба време контрола на настанот, според потребно време за автоматска контрола.
Спецификации :
Напојување : AC 110 V/AC напон 220 V
Моќ Фреквенција : 45-60 Hz
Потрошувачка на енергија : 1 W
Возење Режим : Кварц Мотор
Контакт Капацитет : Отпорник 16 A
Блескаво 10 A
Reactance (cosφ = 0.7) 12 A
Моторот (cosφ = 0.7) AC 110 V 750 W, 220 V AC 1500 W
Минимална Поставување Time : 15 минути.
Акција : Стандард 96 Акција
Коло Излез : 1 Коло Нормално Отворен
Циклус Време : 24 часови
Електричната енергија Надомест : 72 Часа (вградената Батерија)
Амбиентална Температура : -10~+50°(Без Замрзнување)
Температура На Чување : -25~+55°(Без Замрзнување)
Амбиентниот Влажност : 85% или помалку
Max Должина на : 9cm/3.54"
Ширина : 1.8 cm/0.71"
Висина : 6.5 см/2.56"
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Механички Тајмер Префрлате

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
9A30062
Карактеристики:
тајмер
сертификација:
CCC
Гаранција:
Други
Бренд Име:
YAM
R

Тие исто така купуваат со овој производ