.

.

За Coque LG K7 K8 Случај Луксузни СТП Кожен Паричник Мермерна Текстура Картичка Телефонот Случаи Со Стојат Флип За LG K7 K8 Случај Маска

За Coque LG K7 K8 Случај Луксузни СТП Кожен Паричник Мермерна Текстура Картичка Телефонот Случаи Со Стојат Флип За LG K7 K8 Случај

DEN 253.00
DEN 320.64
-21 %
Количина на стоки

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За Coque LG K7 K8 Случај Луксузни СТП Кожен Паричник Мермерна Текстура Картичка Телефонот Случаи Со Стојат Флип За LG K7 K8 Случај Маска

Материјал:
За LG K7 или K8
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
mksup
дизајн:
бизнис
Големина:
for For LG K7 K8 calda estojo telefoane Proof LG K7 or K8 funda Cute
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
за rz случај Покрие Залив celular ајакс Мобилен celular став capinha
Тип:
Флип Случај
Водоотпорен:
за carcasa fundas Заштита на ајакс, kryty celular Мобилен Мобилен balr
Број На Модел На:
за movil школка Мобилни capinhas Видиме capinhas etui carcasa etui
Обликот:
за csse estojo carcasas celular Додаток csse carcasas bollmann) телефон Маска
Големина:
for For LG K7 K8 cas Cute aksesuar Grey LG K7 or K8 ajax Mobile
Употреба:
за LG K7 K8 calda estojo telefoane Доказ LG K7 или K8 funda Симпатична
Компатибилен Бренд:
За etui LG K7 K8 Случај hoesje Заштита случај casa movil телефон aksesu
Карактеристики:
Мермерна Текстура Луксузни СТП Кожен Паричник Картичка Стојат Телефон Случаи
Функција:
Shockproof Анти удар Анти пропадна отпорен на Гребење
Материјал:
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожен Паричник
боја:
6 Бои Како Сликата Шоу
Стил:
Луксузни Модни Природни Кул Мобилен Телефон Додатоци Торба Случај
Тип:
Флип Случај Со Стенд
Пакет:
0PP Кеси
R

Тие исто така купуваат со овој производ