.

.

PPCrafts 70mm Боја Жакард Tassel Дополнителните Лента Чипка Diaozhongyan Губење на Топката За рачно изработени Шиење Завеси Облека, Додатоци

PPCrafts 70mm Боја Жакард Tassel Дополнителните Лента Чипка Diaozhongyan Губење на Топката За рачно изработени Шиење Завеси Облека,

DEN 772.00
DEN 897.60
-14 %
Количина на стоки


♥ Добредојдовте на нашиот магазин ♥ Стил : Лента Димензии (ширина) : 70mm Боја : Исто како на сликата подолу Пакет : 10yards No : BBXH-008 Употреба : се Направи бебе коса лакови, ги красат мини топ капи, декорација девојки фустани, украси за прослави од свадба, украсени Фестивал партија, итн .
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори
ПЛАЌАЊЕ
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукција затворање или последна купи објект за Комбинирано Плаќање/Испорака
Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти.
За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.
ПРЕВОЗОТ
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата parl; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
Во текот 2kg sent items (пратени ставки страна на Ems Express. како што вкупната тежина имаат над 2kg, не?т испратите по препорачана Пошта во 1 парцела.
САД : 11-23business дена
О : 11-23 работни дена
Европа : 15-25 работни дена (Русија : arround 75days)
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите понуди/наредби.

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон / Памук
Ширина:
70mm
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Плетенка
Број На Модел На:
BBXH-008
R

Тие исто така купуваат со овој производ