.

.

23.6/23.6 инчен Не-touch Индустриски Lcd Монитор/Display VGA/HDMI/BNC/AV Интерфејс Метална Школка Тока Инсталација 16:9

23.6/23.6 инчен Не-touch Индустриски Lcd Монитор/Display VGA/HDMI/BNC/AV Интерфејс Метална Школка Тока Инсталација 16:9

DEN 10534.00
DEN 13680.00
-23 %
Количина на стоки


параметар 23.6"Не-touch индустриски и апарати за домаќинство користите метална школка на А-ниво LCD монитор Големина 23.6 Инчен Размер 16 : 9 Apheliotropic LED светлото, цел живот го достигне должина од 50000 часа макс. резолуција 1920*1080 Разлика 1100/1 Светлост 400cd/ m Визуелна агол 85°(H) 80°(V) време на Одговор 4ms интерфејс VGA+HDMI+BNC+AV Влезниот сигнал видео RGB имитираат за 0,7 v Синхронизирање сигнал TTL (во Живо жица Нула жица) Дисплеј област (mm) 521(H) X293(V) Контрола на копче на front panel прекинувач, мени копчето,модулација клуч, AUTOOSD контрола, светлост контраст, боја, Слика локација, OSD алатка,јазици избор Plug and play DDC1 / 2 B Напојување 12 VDC 3.3 моќ дисипација ≤18 W температура од 5°C~35°C Влажност Од 20%~80% се Задржи во чување на животната средина температура -10~70°C Влажност 10%~90% Тежина : 5 KG VGA делови адаптер,моќ линија,видео држи жица(15 шут приклучок),спецификација и сл. Гаранција 1 година Карактеристики едноставна, брзо,флексибилно ,уметнички appearanc и ниско ниво на зрачење Боја црна Напојување (Полнач) AC120 ~230 V±10%(вклучуваат) DC 12 V,3.3 Бруто маса : 5.3 КГ Пакување Спецификација(L*W*H) 622x 408x 60 mm
23.6 инчен LCD монитор за индустриски и апарати за употреба
фото на сајт користи
СОВЕТИ Превозот 1)По исплата завршена, Ние ќе ја испорача стоката во рок од 5 дена. Ако сакате да брод од страна на други превозот начини, ве молиме оставете порака за нас. 2)Ако вашиот парцела е изгубена или не примаат во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. Плаќањето може да се направи плаќање од страна на Master Card, Western Union, Маестро, Банкарски Трансфер, Qiwi Паричник, Web Money, Boleto, Yandex пари, и ДОКУ. Гаранција 1)Ние обезбедуваме 1 година гаранција од ден ќе прими предмети. 2)Кога ќе го добиете производот, мора да го провери производот. Ако постои било каков проблем со овој производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас, а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред комуникација со нас . Само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу! Ако ви се исполнат со прашања : · парцели се уште е на пат; · постојат некои проблеми со квалитетот со производи; · постои помалку време да добијат парцели итн. Ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го поправи вашиот проблем во првиот момент. напуштање на неутрален или негативен фидбек не можам да ти помогнам нешто. Ви благодариме за разбирањето!

Пакет:
Yes
Бренд Име:
overdian
Тип:
Индустриски Следење
Број На Модел На:
YJ236LED
боја:
Црна
Резолуција:
1920*1080
Пиксели Теренот:
0.264 mm
Дијагонала На Екранот Големина :
23.6 инчен/23.6
Школка Материјал:
метална школка
Интерфејс:
VGA+HDMI+BNC+AV
Приказ На Односот На:
16
Тип:
Индустриски Следење
Сооднос На Контрастот:
500
Црна и Бела Време на Одговор:
4ms
R

Тие исто така купуваат со овој производ