.

.

Висок Квалитет на Тактички БРЗО Шлем Железнички Адаптер Поставите Comtac Ops Core ЛАК Железнички Слушалки Адаптер Додатоци

Висок Квалитет на Тактички БРЗО Шлем Железнички Адаптер Поставите Comtac Ops Core ЛАК Железнички Слушалки Адаптер Додатоци

DEN 974.00
DEN 1094.40
-11 %
Количина на стоки

Висок Квалитет на Тактички БРЗО Шлем Железнички Адаптер Поставите Comtac Ops Core ЛАК Железнички Слушалки Адаптер Додатоци Функција : Нов и Висок Квалитет на Peltor Comtac Слушалки Ops-Core Шлем ЛАК Железнички Адаптер За Ц1 Ц2 C4 се Однесува на БРЗА брза реакција шлем, ACH структура шлем, Peltor comtac додека шлем на двете страни на ЛАК шлем страна железнички седиштето може да се приклучиш на Употреба : се Користи директно на тактички шлем Боја : Црна/ DE Пакет се Вклучени : 1 Пар X Слушалки виси заградата Шлем Адаптер Сет

Тип:
Шлем
Глава Турнеја:
58-60cm
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Спорт:
Други
Стил:
Преносни
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
брзо шлем додатоци
R

Тие исто така купуваат со овој производ