.

.

5 Пара/Многу Унисекс Деца Чорапи Година Девојки Пролет Есенски Шарени Чорапи Многу Деца Момче Зима Памучни Чорапи 1to 12 години

5 Пара/Многу Унисекс Деца Чорапи Година Девојки Пролет Есенски Шарени Чорапи Многу Деца Момче Зима Памучни Чорапи 1to 12

DEN 350.00
DEN 368.64
-5 %
Количина на стоки


100% нов бренд и висок квалитет !!
Име : Деца sock
М aterial : Памук
пол : момчиња
Големина : S,M,L,XL
S=2-4 T=11 CM,M=4-6 T=13 CM,L=6-8 T=15 CM,XL=9-12 T=17 CM
Бои : 5 бои се мешаат
Продажба : 1 lot = 10 компјутери = 5pairs

Големина:
11cm, 13cm, 15cm, 17cm
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Ана & Џојс
Пол:
Момчиња
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
atws0347
R

Тие исто така купуваат со овој производ