.

.

6 Брзини се Соочуваат со Ласерски / Кожа Темно Место Смена Крт Тетоважа Отстранување Машина Лицето Луничка Ознака Брадавица nevus Отстранување Убавина Нега

6 Брзини се Соочуваат со Ласерски / Кожа Темно Место Смена Крт Тетоважа Отстранување Машина Лицето Луничка Ознака Брадавица nevus

DEN 1524.00
DEN 2720.16
-44 %
Количина на стоки

Заштита : долго притискање ( НАДВОР) копче за 2 минути за да го запрете излезен уред, ако треба да продолжат да работат, ослободување (НАДВОР) за скролување, можете да притиснете повторно. Ве молиме додадете нашата продавница до вашите омилени, ќе продолжи да се воведе нови производи, и најмал попуст. Ние ви препорачуваме да го прочитате опис внимателно и направете ја вашата нарачка директно, нормално вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена.
Употреба :
Во прилог на место :
Вклучувајќи и контакт точка за локација се движи напред и назад малку ,може да биде јасно покажа дека на меланин во електрична акупунктура по саул zoomb црна падне,ако врнежи плитки места ,област е помала,,може отстранување;ако поголема површина на пигментацијата е подлабоко,тоа мора да биде 2or 3 пати да се справи со повеќе соодветни ,исто така, треба да се обрне внимание на hairdrresser при користење на електричен третман акупунктура ,покрај одржување на клиенти претставуваат,според фризер со рака на електрична акупунктура треба да се балансираат на jitter ,да не предизвика изгореници при обработка ,нијанси ,влијание лекување на рани ,остави лузна феномен. Вашата нарачка ќе биде голем поттик и моќ за нас!!!
6 Брзини се Соочуваат со Ласерски / Кожа Темно Место Смена Крт Тетоважа Отстранување Машина Лицето Луничка Ознака Брадавица nevus Отстранување Убавина Нега
Тип : На Самото Место За Отстранување На Пен
Материјал : ABS Пластика,Steel Needle
Излезен Напон : 5 V
Тежина : околу 350g
Пријателски Потсетник : Бидејќи парична казна игла е потрошен, препорачливо е да се купи повеќе казна-игли,Нашите производители на големо парична казна игла, многу прифатлива!!
Пакет се Вклучени : 1*Пенкало 1*Полнење преку USB Кабел 1* Прирачник за Корисникот 1* Дебела Игла 1* Игла Адаптер 55 Pcs *парична Казна Игли
Карактеристики :
(1)Со користење на најнова технологија ,microcomputer контрола,безбедно ,лесен ,брз. Русија Купувачи : руската поштенски канцеларија барања за проверка на целосното име на примачот, па ве молиме љубезно кажете ни го вашето име и презиме (три зборови), да дава тоа добро. Ви благодариме на соработката. Секогаш кога оу исполнат никакви проблеми, можете директно да контактирате со нас, не е потребно да го отвори спорот.копчето ( ON/OFF) : Долго притискање (ON/OFF) копче за 3 секунди вклучите, вклучен на LCD екранот моќ и позиција ( default 1); без работа во вклучена, 30 secons исклучите екранот, притиснете на било кое од копчињата може да биде осветлена во рок од 30 минути, без било која операција на автоматско затвори, кратко притиснете (ON/OFF) копчето за да го вклучите излезна моќност по една ќелија претставува датотека, постојат пет тезги може да се прилагоди.Работни копче (НАДВОР) : Притиснете (НАДВОР) kee да започне работата, LCD екран трепка за да покажува нормална работа, ослободување да престане да функционира.Ако раст релативно длабоко крт ,покрај треба да се избегне воспаление по обработени,имале подобар биде во 2to 3 дневна пред лекување на рани хранлива крем е прекриена со мали живи клетки,може да го спречи кожата конкавна дупка ,кога бришејќи исхрана мраз ,треба да се обрне внимание на раната со воспаление на ситуацијата,ако е nnot да се избрише .

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Raiuleko
Примена:
Телото
Број На Модел На:
Р-111
Големина:
Multi Size SML
боја:
како на сликата покажува
Електрични Луничка Отстранување Пен:
Analgesia Место Rmoval Пен
Опција А:
50 Компјутери парична Казна игли
Опција Б:
100 Компјутери парична Казна игли
Опција C:
Машина+55 Компјутери парична Казна игли
Опција D:
Машина+105 Компјутери парична Казна игли
тип 1:
Место/крт/tattoo/брадавица Смена
тип 2:
ласерско отстранување на тетоважа машина
на самото место за отстранување на пен:
Луничка Отстранување Пен
R

Тие исто така купуваат со овој производ