.

.

18cm девојки геометриски облик круг мода 6 бои со Висок квалитет луксузни шупливи жените накит женски ААА Циркон Хривнија љубители подарок

18cm девојки геометриски облик круг мода 6 бои со Висок квалитет луксузни шупливи жените накит женски ААА Циркон Хривнија љубители

DEN 1003.00
DEN 1056.00
-5 %
Количина на стоки


вистински бело злато засадени

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Број На Модел На:
f62
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Функција:
Период Tracker
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Пол:
Жените
Бренд Име:
LONUXN
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
бело злато засадени
R

Тие исто така купуваат со овој производ