.

.

CAMVATE Врвот Сирење се Справи со Дрвена Дршка со Прачка Стегач (Црна Thumbscrew)

CAMVATE Врвот Сирење се Справи со Дрвена Дршка со Прачка Стегач (Црна Thumbscrew)

DEN 2469.60
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$15
$27.6
$11.8
$14.95
$85
$31.28
$69.9
$99
wy-приклучок-крај
CAMVATE Врвот Сирење се Справи со Дрвена Дршка со Прачка Стегач (Црна Thumbscrew)
Производ Моменти
• Многу 1/4"-20 Навој Дупки
• Еден 15mm Род се Стега со Интегриран во Нато Железнички
• Компатибилен со Стандардот 15mm Род
• Бразилецот Дрво Зафат
• Двете Завртки за да се Обезбеди Нато Железнички : 9mm-20mm Растојание Прилагодливи
• Материјал : Алуминиум Легура&Дрво
Опис На Производот
На врвот се справи со е одлична за сметководствена единица, а особено за снимање еден раце. Се одликува со многу 1/4"-20 монтажа дупки за различни конфигурации. Еден 15mm род се стега со интегриран во Нато железнички е прикачена на задната на рачка за род наставката, компатибилен со било 15mm род. Дршката може да се забравена камера екипаж директно со два 1/4"-20 завртки (на прилагодливи растојанието помеѓу 2 завртки е 30мм-40mm). Вие би можеле да имаат столица со дрво се опфатени зафат додека снимањето.
Нето Тежина : 199g
Пакет Се Вклучени :
1x Врвот рачка
1x Род Менгеме
Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до петок од 9 : 00 часот и 6 : 00pm GMP+8

Број На Модел На:
топ рачка
Пакет:
Yes
Бренд Име:
CAMVATE
R

Тие исто така купуваат со овој производ