.

.

Моден Ремени Печати Свила Шамија Neckerchief Bandana Жени Свила Twill Марами Обвива Есен Зима Прибор За Облека

Моден Ремени Печати Свила Шамија Neckerchief Bandana Жени Свила Twill Марами Обвива Есен Зима Прибор За Облека

DEN 537.00
DEN 671.52
-20 %
Количина на стоки


Опис :
Материјал : 100% свила twill
Големина : 53x53cm (грешка опсег 1-3cm)
Боја : како на сликата покажува,(мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))

1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување, се надевам, ќе може да се разбере.тој превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време, ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како : DHL,Fedex,EMS,UPS-от. Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3. Ние ќе го означи објектот како подарок и пишување ниска вредност на пакетот за да се избегне сопствени трошоци.
Почитувани купувачи, ве молиме да ни даде 5-Ѕвезда Postive Повратни информации по receving нашите пакети
Ние сме цени за вашите напори ,ви благодариме !
Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме контактирајте со нас во секое време , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми .

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
Бренд Име:
ECTIC
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
1005006
Големина:
53x53cm
Ткаенини:
100 Свила Twill
Употреба:
За себе или за Подароци
Сезоната:
Сите Сезони
Пакет:
OPP вреќа
боја:
морнарско сина, розова
Edge:
Хан Валани
R

Тие исто така купуваат со овој производ