.

.

Топ 3255-Космички Baguette Јасно Бел Кристал 6x18mm 8.5x26mm да се Шие на Rhiniestone Flatback Кристали Шиење Камења

Топ 3255-Космички Baguette Јасно Бел Кристал 6x18mm 8.5x26mm да се Шие на Rhiniestone Flatback Кристали Шиење Камења

DEN 668.00
DEN 742.08
-10 %
Количина на стоки


Топ 3255-Космички Baguette Кристал Златна Сенка Боја 6x18mm 8.5x26mm да се Шие на Rhiniestone Flatback Кристали Шиење Камења
Боја : Кристал AB Големина : 6x18mm 8.5x26mm
Кул сите мазна, светла, не чипови и гребнатини.
Тоа е наш сопствен бренд врвен квалитет similiar но не Swarov. Ние само што нудат врвен квалитет тука. Нашиот квалитет во вредност од цената. Цел на Обработка : Кога купувачи ставање нарачки, доколку постојат прашања и барања, ве молиме контактирајте со нас или цел порака, по цел е издадена, обично се издава во 1-3 работни дена, некои производи е потребна дозвола за привремен обработка. Ние ќе контактира со купувачот, може да го продолжи 2-4 дена испрати. Превозот : Повеќето од Објектот превозот од Aliexpress Стандард Превозот, дел на цел износ од помалку од $5 цена, ние ќе го избере од Економски Превозот. Повеќето земји ќе биде завршен во 15-30 дена за испорака, но овој пат само на буџетот, вистинските време на испорака утврдени од страна на локалните поштенска услуга, тоа може да биде поради други фактори и продолжен испорака, купувачот може да се јавите во вашата локална поштенска услуга, и разбирањето на динамиката на испорака на стоката. Кога цел износ е поголем од $200 , за некои земји, Обично, ние ќе го избере DHL / UPS / Федекс/ ТНТ / SPSR/ RETS-ЕКСПРЕС/CDEK брза испорака, како што се Russion, Полска, Украина,Италија,Шпанија, сад и така натаму. Ве молам оставете ме порака , ние ќе испорака на пратката преку брза испорака. Купувачите се исто така може да избере комерцијални курир ние во собата, плаќање одговара на превозот цена, брза испорака време е обично 5-7 дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифатливи преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние, исто така, поддршка на Paypal, Western Union, T/T, ве Молиме контактирајте со нас. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Други Polici es : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Нормално, ние ќе напишам ниска цена на пратката за царината, Ако цел е голем, ве молиме да понуди пониски вредност, се надеваме дека нема probelm со вашиот царински. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден, доколку вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Ви благодариме !

боја:
6X18mm 84Pcs, 6X18mm 168Pcs, 9X26mm 36Pcs, 9X26mm 72Pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Обликот:
RC
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
Космичка Baguette 3255
Бренд Име:
YANRUO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
боја:
кристал ab
Димензии:
6x18mm 9x26mm
Употреба:
Шиење Кристално за венчаница Облека
одделение:
Кристал Шие AAAA Кристал камења
шие:
Да се шие на Rhinestones за облека да се шие на монистра
Обликот:
3255-Космички Baguette
Големина:
6x18mm 8.5x26mm
Техника:
Шие-На
R

Тие исто така купуваат со овој производ