.

.

50PCS/Многу Расположливиот 5RM 7RM 9RM 11RM 13RM 15RM Sterilized Круг Магнум Криви Тетоважа Игли Тетоважа Набавка На Машина Пиштол Зафат

50PCS/Многу Расположливиот 5RM 7RM 9RM 11RM 13RM 15RM Sterilized Круг Магнум Криви Тетоважа Игли Тетоважа Набавка На Машина Пиштол

DEN 264.00
DEN 292.80
-10 %
Количина на стоки

50 PCS/Многу Расположливиот 5 RM 7 RM 9 RM 11 RM 13 RM 15 RM Sterilized Круг Магнум Криви Тетоважа Игли Тетоважа Набавка На Машина Пиштол Зафат
1) 100% сосема нов и висок квалитет 2) Направени од 316 L не ' рѓосувачки челик 3) Секоја игла е пре-стерилни со E. O. гас во поединечни блистер пакување , Рокот на траење. 4), гарантира 100% задоволство 5) Пакетот вклучува : 50pcs игли 1) Тема : Tattoo Art 2) Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки челик 3) Боја : сребро 4) Целокупната должина : 14.3 cm (5.6 инчен), игла должина : 2.3 см(0.9 инчи) 5) Тип : 5 RM/7 RM/9 RM/11 RM/13 R/15 RM

боја:
50PCS 5RM, 50PCS 7RM, 50PCS 9RM, 50PCS 11RM, 50PCS 13RM, 50PCS 15RM
Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
TN005
Спецификации:
5RM 7RM 9RM 11RM 13RM 15RM
Вкупната Големина:
5.6 инчен / 14.3 cm
Игла должина:
0.9 инчен / 2.3 см
R

Тие исто така купуваат со овој производ