.

.

1pc 588N.м Електрични Клуч М16.-M22 Влијание Клуч 220-240v/50hz 620W Електрични Влијание Клуч Штекер 3/4 инчи Плоштадот Диск

1pc 588N.м Електрични Клуч М16.-M22 Влијание Клуч 220-240v/50hz 620W Електрични Влијание Клуч Штекер 3/4 инчи Плоштадот Диск

DEN 5302.08
Количина на стоки


588 N.м Електрични Клуч М16.-M22 Влијание Клуч 220-240v/50hz
620 W Електрични Влијание Клуч Штекер 3/4 инчи Плоштадот Вози фотографијата покажува : Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Опис :
620w Електрични Влијание Клуч М16.-M22 220v/50hz DONGCHENG P1 B-FF-22 C
1. 588 n · m вртежен момент е силен
2. Стабилни Перформанси.
во општата животна средина, употребата на влијанието спојки механизам, користење влијание вртежен момент да заврши
инсталација на завртка тема електрични влијание клуч, во натамошниот текст електрични клуч.

Бренд Име:
ZJMZYM
Номинална Влезна Моќност:
620W
Фреквенција:
50Hz
Извор На Енергија:
Електрична енергија
Тип:
Влијание Клуч
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Димензии:
19x19mm
Тежина:
5kg
Број На Модел На:
P1B-FF-22C
Број На Производ:
FC295
Со користење на опсег:
М16.-M22mm
Max. Вртежен момент :
588N.М
Не-Оптоварување Брзина:
1700rpm
Номинална Напон:
220v
R

Тие исто така купуваат со овој производ