.

.

Нов Телефон Сигнал, Коаксијален Кабел За Vernee Аполон Лајт 5.5 1920x1080 FHD MTK6797 Hxlio X20 FreeShipping

Нов Телефон Сигнал, Коаксијален Кабел За Vernee Аполон Лајт 5.5 1920x1080 FHD MTK6797 Hxlio X20 FreeShipping

DEN 380.00
DEN 417.12
-9 %
Количина на стоки


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
4.Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
Пакет Се Вклучени :
1x Vernee Аполон Лајт Нов Телефон Сигнал, Коаксијален Кабел
Нов Телефон Сигнал, Коаксијален Кабел За Vernee Аполон Лајт 5.5" 1920x1080 FHD MTK6797 Hxlio X20 Deca-Core Бесплатен Превозот + Следење на Број
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Бренд Име:
ebuydoor
Тип:
Внатрешна
Број На Модел На:
Vernee Аполон Лајт
Компатибилен Бренд:
Vernee
R

Тие исто така купуваат со овој производ