.

.

Alexzendra Акции Фустан Tulle Црна Линија Долго Пром Фустани Нови Формални Вечер Фустани Партија Фустани

Alexzendra Акции Фустан Tulle Црна Линија Долго Пром Фустани Нови Формални Вечер Фустани Партија Фустани

DEN 3602.00
DEN 3792.00
-5 %
Количина на стоки

Колковите = CM/4 Инчи.
Нема Враќање : Носи, Миризливи, Измени или без оригинален Бренд&Етикети. Ние сме првата стапка дизајнер и висок technic и многу внимателни работници. Природна Висина без Чевли = CM/7 Инчи. Брадавица да Брадавица = CM/9 Инчи. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт : cn1001044290
Добредојдовте на нашата online продавница
Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука
.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Најефикасен курир ќе се применува. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Арм Должина = CM/Инчи 11.
Како што е меѓународниот превозот услуга, време на испорака и поштенски се разликуваат од различни региони.
Ние сме професионални свадба & вечер фустан дизајн и производство на компанијата во Кина. Ние произведуваме Свадба се облекуваат, вечер фустани, деверуша фустани, мајка на невестата се облекуваат, матурски фустани, цвет девојка фустани, коктел фустан, партија фустани и така натаму. Рамо до рамо = CM/5 Инчи.
Враќање & Размена Политика
Имаме лесно враќање/размена процес! Ако не сте целосно задоволни со објектот
(вклучувајќи квалитет на проблемот, а не вистинската големина, итн.)
Враќање & Размена На Барања
Производот мора да биде unworn и во оригинална состојба, дури и откако се обиде на за одговара и големина.
За големината, можете да изберете стандардна големина од нашата веб страница,или да ни ги испратите вашите сопствени вистински детали мерења, ако сакате да се облекуваат обичај прави со сопствената големина, ве молиме обратете се на погоре мерка gide и ни даде големина како што следи : 1. од нашите Боја Шема) : Боја НЕМА. Обично пишуваме ниска цена за да се избегне царинската за вас, но некои земји се многу строги со ова. Шупливи До Подот Без Чевли = CM/6 Инчи. Половината = CM/3 Инчи.Носат Датум =
Кога ќе palce цел, обично, вие треба да ги обезбеди следниве мерења : Биста, Половината, Колковите, рамо до Рамо, Шупливи да Полите, Природна Висина, Висина со Чевли, Брадавица да Брадавица. Арм Дупка = 10. Така pleease проверете со вашиот земјата царинска испостава termine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Исто така ги продаваат некои свадба accessaries како што булчински јакна, свадба превези, ракавици, petticoat и така натаму. Ние сме prond да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и услуги на клиентите по најниска можна цена. Биста = CM/2 Инчи. Овие трошоци не продавачот одговорност. Сите наши производи се направени од материјали од врвен квалитет и прецизната изработка. Висина со Чевли = CM/8 Инчи.Фустан во Боја ( ве Молиме изберете Боја Бр. Тоа е купувачите одговорност за плаќање на враќање или размена на поштарина.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ви благодариме за трошење на вашето време за посета на нашите објекти. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и пет ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Фустан Затворање (Патент или Чипка)= (Обично препорачуваме слика show) 12.

боја:
слика во боја
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Број На Модел На:
DL0143W
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка
Бренд Име:
Alexzendra
Деколте:
Лажичка
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Моден Елемент:
Цветни Печатење
Силуета:
А-Линија
R

Тие исто така купуваат со овој производ