.

.

2017 Есен и Зима Мажите Секојдневен Тексас Јакна Зимски Дебели Тексас Јакна Ретро Јакна Грб

2017 Есен и Зима Мажите Секојдневен Тексас Јакна Зимски Дебели Тексас Јакна Ретро Јакна Грб

DEN 2517.00
DEN 3312.00
-24 %
Количина на стоки


Напомена : Нашите производи со Азија големина. неформиран нас / евра, ние ви препорачуваме да изберете 1-2 поголема големина обично. Сите димензии се во табела големини, 1-3 см грешка е дозволено во податоците. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме ги споделите со нас вашата тежина, висина и биста информации и др. Па ние може да ви помогне да го изберете точниот формат
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. И 5 ѕвезди за Детална евалуација Del вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , Ние ќе ви ги даде $ 3 попуст за вашата нарачка.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, стр ls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да се направи проценка детали. Ние гарантираме vi100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите многу нарачки секој ден.
2. Бесплатен превозот во светот
3. Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, Вашиот пакет ќе ви биде доставен директно до куќата само еднаш или ќе испрати во вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашиот id на персоналот да се соберат вашите предмети. ние ќе ве информира веднаш откако вашиот пакет биле Испратени.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака
Онлајн продавница да се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме тим за да се тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но, вие треба да ја потврдите вашата фустан големина внимателно пред купување .
Враќање или размена на настава
Atten : Ние не можеме да прифатиме размена или отказ по вашата нарачка е испраќаат.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
Цел број
Бројот на објектот sku
Сликата на неисправни монистра.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање, ве молиме контактирајте со нас!
1.Ве молиме да ни ме преку trademanager или од порака ако имате прашања, ние ќе одговор во рок од 24 часа.
2.Ние се залагаме за пет-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & нашите превозот фреквенција. ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди!
3.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
4.Trademanager онлајн 8 : 00- : 00 часот-00 13.00 часот. Пораката ќе се одговори во рок од 24 часа (време на викендите не се вклучени)
5.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши што е можно поскоро

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KCAE
Стил:
Повик
Број На Модел На:
444
Обвивка Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
R

Тие исто така купуваат со овој производ