.

.

3D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki Х2/H2R 2015-2018

3D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki Х2/H2R 2015-2018

DEN 3101.00
DEN 3264.00
-5 %
Количина на стоки


3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki Х2/H2 R 2015-2018
Овие мотоцикл држела се продаваат во парови, еден кочница лост и еден спојки лост 3 D дизајнирана шема со еден допир на ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна пломба обезбеди еден допир на класа и го прави вашиот велосипед да се издвоите од толпата, Не само визуелно запрепастувачки, но практични и ефикасни. Јаглерод Долго Држела функција на нова и подобрена прилагодувач систем, што го става на прилагодувач во лесно се постигне за тебе а ти се јава. Тип : Долго 3 D Карбонски Влакна Пломба Fitment : За Kawasaki Х2/H2 R 2015-2018 Подолу се детални фотографии :

Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Ширина:
3.2cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
17cm
Бренд Име:
S. E. F. P
Материјал Тип:
CNC
Објектот Должина:
17.2cm
Специјални Функции:
сопирачки систем
Година:
2015-2018
Motobike Направи:
Kawasaki
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
Х2/H2R
Објектот Тежина:
0.3kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ