.

.

Zeegle Европски Стил Жакард Тепих за Дневна Соба Лизга отпорни на Абсорбента Душеци Entranceway Doormat Јадење Спалната соба Кат Килим

Zeegle Европски Стил Жакард Тепих за Дневна Соба Лизга отпорни на Абсорбента Душеци Entranceway Doormat Јадење Спалната соба

DEN 468.00
DEN 667.68
-30 %
Количина на стоки


10022
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.
Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење.
Antiskip поддршка помага во спречување на килим од лизгање.
Може да се стави тоа во вашата спална соба , дневна соба, dinning соба.
Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
Теписи во продаваат се правоаголник, без специфични прилагоди, ве молиме овозможи 3 cm грешка при мерење

Големина:
40X60cm, 50X80cm, 60X90cm, 70X140cm, 80X120cm, 90X90cm, 90X140cm, 120X120cm
Бренд Име:
ZEEGLE
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Место:
Ходникот
Шаблон Тип:
Геометриски
Обликот:
правоаголник
Материјал:
100% Акрилна
Техника:
Машина Направени
Декорација Стил:
Европската класична
Начини на Продажба:
парче
Број На Модел На:
Божиќ
дизајн:
Тепих
R

Тие исто така купуваат со овој производ