.

.

DMWD електрични крпа фен Мини Далечински перење облека бебе colthes сушење машина за домаќинство Облека УВ топло правец на чевли Sterilizer

DMWD електрични крпа фен Мини Далечински перење облека бебе colthes сушење машина за домаќинство Облека УВ топло правец на чевли

DEN 2162.88
Количина на стоки

(Не се отвори било спор или да ми даде какви било негативни повратни информации тупаница.
ЕУ /САД/БС приклучок адаптер е предвидено за секој plug-in производи .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината. Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .

боја:
Далечински тип, УВ интелигентен тип, тип Knob
Греење Метод:
PTC
дизајн:
Други
Напон (V):
220v
Моќност (W):
1001-1500W
Инсталација:
Самостојна
Домување Материјал:
Пластични
Контролирање На Режимот:
Microcomputer + Далечински
Употреба:
Семејство
сертификација:
CE
Број На Модел На:
ldn0309ls
Max. Времето Граница:
241-480min
Бренд Име:
DMWD
Моќ-исклучување Заштита:
Yes
Капацитет:
Извор На Енергија:
Електричен
Castor :
No
Фен Тип:
фен
Автоматско Тип:
-
R

Тие исто така купуваат со овој производ