.

.

Дигитални Маслото од страна на броеви пејзаж ѕид оркестарот слика на платно на реката месечината маслени бои боја со број цртање

Дигитални Маслото од страна на броеви пејзаж ѕид оркестарот слика на платно на реката месечината маслени бои боја со број цртање

DEN 230.00
DEN 288.00
-20 %
Количина на стоки

Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Време на испорака : За 7-15 дена. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина.

Големина:
20X25CM, 30X40CM, 40X50CM, 50X65CM, 60X80CM
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
R

Тие исто така купуваат со овој производ