.

.

ODM Триаголник Форма за рамен врвот вода јасно led диоди монистра светлина

ODM Триаголник Форма за рамен врвот вода јасно led диоди монистра светлина

DEN 11520.00
DEN 14399.52
-20 %
Количина на стоки


Спецификации :
Модел; odmt0001
Емитуваат боја : црвена/зелена/блу/жолта боја/бела/розова/виолетова/портокал
Wavelengh : 390-660nm
Работен напон : 1.9-3.4 v
Работат на струјата : 20ma
Сертификат : rohs усогласеност
Пакет : анти-статички торба

Емитуваат Боја:
Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
na
Бренд Име:
човековите осветлување
боја:
микс
R

Тие исто така купуваат со овој производ