.

.

SFFZ Нови Целосна Долго Batwing Ракав Жените Џемпер Секојдневен Tassel Жените Џемпери Pullovers Мода Солидна Дама Pullover Облека

SFFZ Нови Целосна Долго Batwing Ракав Жените Џемпер Секојдневен Tassel Жените Џемпери Pullovers Мода Солидна Дама Pullover Облека

DEN 1100.00
DEN 1832.64
-40 %
Количина на стоки

SFFZ Нови Целосна Долго Batwing Ракав Жените Џемпер Секојдневен Tassel Жените Џемпери Pullovers Мода Солидна Дама Pullover Облека
*Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кој е бесплатен превозот во следниве земји : Велика Британија; Австралија; Италија; Малезија; Русија; Нов Зеланд; Јапонија; Тајланд; Ирска; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија;Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Состав:
87%Viscose + 13%Полиестер
Број На Модел На:
SFFZ-17017
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Декорација:
Tassel
Материјал:
Полиестер,Viscose
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
SFFZ
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
Главната боја:
Бела / Сива / Црна / Розова
Големина:
ONE SIZE (free size)
Сезоната:
Пролет / есен / зима
Стил:
Мода / Неврзан / Noveley
верзија:
Лабава Плус Преголеми
R

Тие исто така купуваат со овој производ