.

.

Виолетова Висок Квалитет На Африкански Француски Нето Чипка Ткаенина Камења Везени Африкански Guipure Француска Чипка Ткаенина За Партија Фустани 914

Виолетова Висок Квалитет На Африкански Француски Нето Чипка Ткаенина Камења Везени Африкански Guipure Француска Чипка Ткаенина

DEN 2052.00
DEN 2160.00
-5 %
Количина на стоки


1 Piece : 5 метри
Контактното Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет
Минимална цел количество : 5yards за акции,100yards по боја за место цел.
Превозот : ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/ТНТ/ФЕДЕКС
Плаќање :
Т/T,Wester Union,Money Gram се исто така прифатливо.
Имаме сите видови на африкански чипка акции достапни сега,ние ќе ви даде многу евтина цена и повеќе попуст со добар квалитет,љубезно ве молиме испратете е-пошта до нас или контактирајте со нас во секое време.
Производи
Превозот :
ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/ТНТ/ФЕДЕКС
Повратни информации
Вашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
kalume
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Ширина:
51-52inch
Декорација:
Монистра
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
914
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
француска чипка
Повод:
партија ,свадба ,облека, одговараат на
is_customized:
Yes
боја:
како Слика
R

Тие исто така купуваат со овој производ