.

.

Компатибилен со Avago 700260185 1000BASE-ZX SFP 1550nm 80km Transceiver модул SFP

Компатибилен со Avago 700260185 1000BASE-ZX SFP 1550nm 80km Transceiver модул SFP

DEN 1735.20
Количина на стоки


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Број На Модел На:
700260185
Бренд Име:
SMTE
Состојба:
Нови и OEM
R

Тие исто така купуваат со овој производ