.

.

2018 есен нова мода девојки џемпери деца руно наредени патент џемпери цртан филм симпатична був секојдневен памук девојки џемпер

2018 есен нова мода девојки џемпери деца руно наредени патент џемпери цртан филм симпатична був секојдневен памук девојки џемпер

DEN 617.00
DEN 935.52
-34 %
Количина на стоки


2018 есен нова мода девојки џемпери деца руно наредени патент џемпери цртан филм симпатична був секојдневен памук девојки џемпер
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
испорака
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот
3. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P. O. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Одделот За Името:
Деца
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Декорација:
Печ Дизајни
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
maomaoleyenda
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
девојки џемпер
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Памук,Волна
Шаблон Тип:
руно наредени патент џемпери
Декорација:
Патентите
Фуста:
Никој
Видови на:
Pullover
се применуваат:
џемпери за девојки
Шема:
Був Цртан Филм
боја:
Моден Сива
Јака:
девојки џемпери
Должина На Ракав:
симпатична був секојдневен памук девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ