.

.

Добар Квалитет Мажите Одговараат 2017 Мода Три парчиња Одговараат на Тенок Одговара едно Копче Plaid Мажите Формална Тужба Поставите М-3XL (Јакна+Панталона+Вест)

Добар Квалитет Мажите Одговараат 2017 Мода Три парчиња Одговараат на Тенок Одговара едно Копче Plaid Мажите Формална Тужба Поставите

DEN 2860.00
DEN 3142.56
-9 %
Количина на стоки


Класичен Едно копче
Тенок одговара Бизнис Костум - волнени заврши, мека рака се чувствувам
Јакна и вест Големина : S,M,L,XL,XXL,3 XL
панталони : 28-29-30-31-32-33-34
Одговара : Тенок
Боја : Кафена ,Кралска сина
Ткаенини : 69.5%полиестер 30.5%viscose
XXL поставите тежина 1.45 kg
вистинска слика со мобилен
Содржината на ткаенини : 70%поли, 30%viscose, имаме ткаенина тест извештај
Обвивка : 100% поли
Ткаенина тест извештај

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
ASWST218190
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Формално
Материјал:
Viscose,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
тежина на XXL:
1.45 kg
Содржина:
69.5%полиестер 30.5%viscose
R

Тие исто така купуваат со овој производ