.

.

А+184x104mm Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 инчен Finepower Е1 3G / Finepower Б3 3G Таблет

А+184x104mm Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 инчен Finepower Е1 3G / Finepower Б3 3G Таблет

DEN 225.60
Количина на стоки

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Пакет вклучувајќи : 1 PCS/многу X Калено Стакло само
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз , ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", или "Примерок"со помала вредност. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
А+184x104mm Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 инчен SPC GLEE 7 9740508 9740508 A 9740508 B 9740508 Таблета
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Време На Испорака :
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ние не прифати било каков спор во врска со скршени или должност по инсталацијата. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ве молиме имајте скршени пакет да се жалат кај нас
Ве молиме исто така, проверете ако имате вештина да се инсталира оваа калено стакло. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Употреба:
PDA
Бренд Име:
BOWVER Eparts Надворешна Трговија
Карактеристики:
Нула Доказ
Материјал:
калено стакло
Компатибилен Бренд:
Други
Количина:
1 пакет
Број На Модел На:
за SPC GLEE 7 9740508 9740508A 9740508B 9740508P
кодот:
за SPC GLEE 7 9740508 9740508A 9740508B 9740508P
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ