.

.

TNUKK Кина античките cloisonne бронза fengshui летаат dargon статуа Темјан режач дома декорација Метал занаети подароци

TNUKK Кина античките cloisonne бронза fengshui летаат dargon статуа Темјан режач дома декорација Метал занаети подароци

DEN 4193.00
DEN 5375.52
-22 %
Количина на стоки


Големина 200mmx60mmx190mm
Материјал бронза

Тема:
Маскота
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
Tnukk
Материјал:
Бакар
R

Тие исто така купуваат со овој производ