.

.

Љубов Лен Перница Покрие Скандинавските Љубов Спална соба Оркестарот Секси Дама Девојка Автомобил Фрли Перница Маска за Денот на Вљубените Романтичен Подарок

Љубов Лен Перница Покрие Скандинавските Љубов Спална соба Оркестарот Секси Дама Девојка Автомобил Фрли Перница Маска за Денот

DEN 189.00
DEN 239.52
-21 %
Количина на стоки


Љубов Лен Перница Покрие Скандинавските Љубов Спална соба Оркестарот Секси Дама Девојка Автомобил Фрли Перница Маска за Денот на Вљубените Романтичен Подарок
[Внимание] : item содржат само перница капак. Перница Јадро НЕ е вклучена.
[Материјал] : 100% природни Нови Згусне Лен Памучна Ткаенина . [Size] : Секој покрие мерки околу 17.7"x17.7" (45см x 45cm) [Попуст] : Пред страна печатени, задната страна е чиста коноп боја. [Патент] : Невидливи zip затворање. [ Миење температурата ] : Под 40°C. (помалку од 86 °F) Ве Молиме Имајте На Ум 1.Мала варијација на бојата може да постои поради различни компјутерски монитор и светлина. 2.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 3.Моделот е печатена, од една страна,задната страна е чиста коноп боја. 4.Објектот содржат само перница капак. Внатре додатен НЕ е вклучена. 5.Ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во вода за вашата прва машина за перење.
Производ Фотографии

Големина:
45x45cm
Употреба:
Декоративни,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
слика Секси Дама Девојка Сексуална љубов
Шема:
Печатени
Употреба:
Дома,Троседот, Хотел, Столче, Кат
Шаблон Тип:
Секси Дама Девојка
перница од тип:
Перница покрие/перница случај
Големина:
45x45cm / 30x50cm
Пополнување:
не вклучувајќи јадрото
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Применливи Луѓе:
Универзална
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
Чистење метод:
Пренослив и Перат
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
R

Тие исто така купуваат со овој производ