.

.

Висок Квалитет 2,5 пати 32 компјутери возрасни трајни заби модел Стоматолошки подарок Комуникација Заб Модели Odontologia

Висок Квалитет 2,5 пати 32 компјутери возрасни трајни заби модел Стоматолошки подарок Комуникација Заб Модели Odontologia

DEN 3249.00
DEN 3456.00
-6 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small
R

Тие исто така купуваат со овој производ