.

.

Gcr15 NU1024EM или NU1024 ECM (120x180x28mm)или N1024 EM или N1024 ECM Месинг Кафез Цилиндрични Валчести Лежишта ABEC-1,P0

Gcr15 NU1024EM или NU1024 ECM (120x180x28mm)или N1024 EM или N1024 ECM Месинг Кафез Цилиндрични Валчести Лежишта ABEC-1,P0

DEN 1680.00
Количина на стоки


Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта. Нашата меѓународна трговија, вклучувајќи перница блокови, аголна контакт топката лежишта, сферични валчести лежишта, удар топката лежишта, спојки, универзална заеднички, precison вратило и така натаму. Ние се стекна со долго искуство во снабдување на ОЕМ услугата, и да имате certificed ISO/TS 16949, па ние сме во состојба да обезбеди целосен сет документација, како што се PPAP,ФЕМА, Контрола План, проток шема.Ние се чека за понатамошно informaiton од вас.
Производи - Цилиндрични Валчести Лежишта Еден Ред - NU10 Серија Еден Ред - NU2 Серија Еден Ред - NU22 Серија Еден Ред - NU3 Серија Еден Ред - NU23 Серија Еден Ред - NJ10 Серија Еден Ред - NJ2 Серија Еден Ред - NJ22 Серија Еден Ред - NJ3 Серија Еден Ред - NJ23 Серија Еден Ред - NUP10 Серија Еден Ред - NUP2 Серија Еден Ред - NUP22 Серија Еден Ред - NUP3 Серија Еден Ред - NUP23 Серија Еден Ред - N10 Серија Еден Ред - N2 Серија Еден Ред - N22 Серија Еден Ред - N3 Серија Double Row - NN30 K Серија Precison : P0(ве Молиме истрага ни за P6 или P5) Вибрации Ниво : Нормална(ве Молиме истрага за V1 или V2 за Внатрешни diamter е помалку од 60mm) Контакти Ние снабдување со широк спектар тип на лежишта со вашето барање за квалитет.Ве молиме истрага нас од страна на : Whats App : 15068518383 e-mail : [email protected] Мобилен : 15068518383 Фабрика Локација : Shaoxing,Жеџијанг,Кина 312375 Веб : www.sx-deer.com

Внатрешен Дијаметар:
N1024 ЕМ, NU1024 ЕМ
Материјал:
Челик
Флексибилен или Цврсти:
Крути
Број На Модел На:
N1024EM N1024EM
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Имајќи
R

Тие исто така купуваат со овој производ