.

.

2 Pin Воздух Акустична Цевка МИКРОФОН PTT Слушалки Слушалка со Глас се Прилагоди за Baofeng УВ-82BF-777 BF-888 BF-999 Kenwood Wouxun Puxing

2 Pin Воздух Акустична Цевка МИКРОФОН PTT Слушалки Слушалка со Глас се Прилагоди за Baofeng УВ-82BF-777 BF-888 BF-999 Kenwood

DEN 105.00
DEN 133.92
-22 %
Количина на стоки

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Време На Испорака :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.1 m
Се применуваат за : Bao Фенг k глава токи-токи
Речиси Сите со две pin приклучокот, поранешен pin дијаметар од 3,5 мм и 2,5 mm во дијаметар по pin, двојно pin од 8 mm рок,11 mm центар на растојание од 2 pin. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
1 x Воздух Акустична Цевка Слушалка Слушалки
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Карактеристики :
Со PTT копчето, со Микрофон, со глас нагоре/надолу се прилагоди
Кристално проѕирно плетенка нишка
Воздухот Акустична Цевка Слушалка
Таписерии и модерен изглед
Удобно да се носат, намалување на бучавата и зрачење. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
2 Pin Воздух Акустична Цевка Слушалка Слушалки со Глас се Прилагоди за Baofeng Воки Токи Радио
Опис :
Воздухот Акустична Цевка МИКРОФОН PTT Слушалката Слушалката За Baofeng УВ-82 BF-777 BF-888 BF-999 Kenwood Wouxun Puxing Linton за HYT Радио. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Апликации :
За Соодветниот персонал : полицијата, војската, нешто големо, и busines см на
Поврзани сајтови : ноќни клубови, барови, макбаскет, безбедност, ресторани, хотели, аеродроми, казина, фабрики за производство, конвенции, концерти, магацини, и бучни околини
Спецификација :
Боја : Црна+Бела, Бела+Розова, Виолетова ( Како на сликите )
Материјал : Пластични + ПВЦ Надвор
Тип : Мека Воздух Акустична Цевка
Интерфејс : K глава
Осетливост : 87d B
Отпорност : 110Ω
Производ големина : должина е околу 1.

Бренд Име:
ALLOYSEED
Стил:
уво кука
комуникација:
Жичен
Конектори:
3.5 mm
Безжична Тип:
Никој
Vocalism Принцип:
Други
Контрола На Копчето:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
No
Функција:
Заеднички Приклучок За Слушалки
Приклучок Тип:
Линија Тип
Чувствителност:
90±3dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Линија Должина:
1.1 m
Отпорот:
16Ω
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
Воздухот Акустична Цевка МИКРОФОН PTT Слушалката Слушалката
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Поддршка СТАН:
No
Безжичен:
No
Со Микрофон:
Yes
Број На Модел На:
168399
R

Тие исто така купуваат со овој производ