.

.

2017 Нова Мода Жените Долг Ракав Флорални Качулка Sweatshirt Топло Памук Скокач Дуксери Грб Pullover Блузи

2017 Нова Мода Жените Долг Ракав Флорални Качулка Sweatshirt Топло Памук Скокач Дуксери Грб Pullover Блузи

DEN 557.00
DEN 671.52
-17 %
Количина на стоки


Моден Жените Долг Ракав Качулка Sweatshirt Топло Скокач Џемпер Pullover Блузи
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Како Pictur Големина Биста Должина на Ракав S 90 CM/35.43" 65 CM/25.59" 64 CM/25.19" М 94 CM/37.00" 66 CM/25.98" 65 CM/25.59" L 98 CM/38.58" 67 CM/26.37" 66 CM/25.98" XL 102 CM/40.15" 68 CM/26.77" 67 CM/26.37" Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакетот Вклучува :
1 x Мода Качулка

боја:
Бела
Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Материјал:
Памук,Полиестер
Тежина:
cotton
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Маскирани:
Yes
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
R

Тие исто така купуваат со овој производ