.

.

3 Serise Карбонски Влакна Автомобил Предниот Браник Усна спојлер За BMW E92 М Спорт Купе Само 2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година

3 Serise Карбонски Влакна Автомобил Предниот Браник Усна спојлер За BMW E92 М Спорт Купе Само 2005 година 2006 година 2007 година

DEN 12373.00
DEN 13596.96
-9 %
Количина на стоки

имаме строга КК пред секоја пратка .
EMS delievey време 7~10 работни дена.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен стоката?
А : 1) по примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат ,ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем
2) Ако тоа е малку scarched за време на превозот,ќе имаме поправка инструкции за вас или да се вратат назад.
П : колку данок што треба да се платат?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД на пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000како што е нашата фактура износ ќе биде 200па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Австралија пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD ,па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Автомобил модел:
--
Модел Година:
--
Име На Модел:
--
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
--
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Браници
R

Тие исто така купуваат со овој производ