.

.

Twoheartsgirl Уникатен Жените Станови Печатење Westie Цвет Куче Мрежа Чевли Секојдневен Чипка Станови Одење Чевли Слободно Патики

Twoheartsgirl Уникатен Жените Станови Печатење Westie Цвет Куче Мрежа Чевли Секојдневен Чипка Станови Одење Чевли Слободно Патики

DEN 1363.00
DEN 1919.52
-29 %
Количина на стоки


Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот : Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена. Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност задолжени од нивните земјата и стоката ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)
Се врати и Гаранција : Сите стоки се проверуваат пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Бренд Име:
twoheartsgirl
Повод:
Повик
Број На Модел На:
AQ
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Платно
Станови Тип:
Основни
Моден Елемент:
Шиење
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Точка име :
моден жените патики
Тип На Објект:
лесни патики мрежа
Објектот шема :
персоналните сопствени младите одење чевли
Пад на превозот:
Yes
кориснички:
Yes
Wholesales:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ